Przedłużające się pierwsze krwawienie po porodzie

Witam. W czerwcu 2014 urodziłam dziecko, po porodzie dostałam normalnego krwawienia. Zaczełam karmic piersią krwawienia nie było, brore tabletki antykoncepcyjne cerazette. w styczniu przestałam karmic piersią, tydzien przed swietami dostałam lekkich krwawień które trwają do dziś czyli łacznie ok 3 tygodni. Są to drobne krwawienia ale trwaja dość długo. Czyto normalne po takiej długiej przewie bez miesiączki czy powinnam sie zgłosic do lekarza?

Małgorzata Panek

Nieregularne miesiączki po porodzie związane są ze zmianami w gospodarce hormonalnej po ciąży i podczas karmienia piersią. Tabletki antykoncepcyjne również mogą powodować zaburzenia miesiączkowania. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam