Przepuklina pachwinowa i żylaki odbytu

Witam Zmagam się od jakiegoś czasu (około 2 miesiące) ze zlepionymi żółtawą galaretką bobkami wydalanymi raz dziennie, niekiedy po wydaleniu stolca owa galaretka pojawia się na papierze podczas podcierania. Przeprowadzone badania: - morfologia krwi OB - badanie moczu - usg jamy brzusznej - usg jader - kolonoskopia - badanie przez urologa - badanie przez chirurga Wszystkie badania z wynikami prawidłowymi. Stwierdzone jedynie przepuklina pachwinowa żylak odbytu. Co w takim razie może mi być?

Stolec nie musi być brązowy. Ważne by był 1 x dziennie a nie częściej. Proponuję dietę bogatoresztkowej.