Przerwa czy nowe opakowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Od 2,5 roku stosuję tabletki antykoncepcyjne i pierwszy raz przydarzyła mi się taka sytuacja. Pominęłam tabletkę 14, o której przypomniałam sobie po 15 h i od razu ją zażyłam.Zastanawia mnie jaka jest moliwość zajścia w ciążę, jęsli współżyłam zarówno 14, jak i 15 dnia. Czy mam zrobić normalnie 7 dniową przerwę, czy od razu zacząć następne opakowanie?

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć iż ochrona antykoncepcyjna została zmniejszona. Oczywiście proszę nie wykonywać przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami.