Przewlekłe bóle głowy, dławienie w klatce piersiowej i ciągłe zmęczenie

witam, mam przewlekłe bóle głowy , dławienie w klatce piersiowej za mostkiem, /bóle jak przy zawale serca/oraz szyi od ponad 1,5 roku. Zaczęło się nagle silnymi zawrotami głowy i nudnościami, od tamtej pory nie mogę pozbyć się bólów głowy , nudności i zawroty trochę się zmniejszyły. Robiłam badania, na rezonansie mózgowia czysto, rezonans odc. szyjnego kręgosłupa - spłaszczona lordoza, osteofit na kręgu 6 uciskający kanał kręgowy. Jestem ciągle zmęczona i nic mi się nie chce. Beata M.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podane przez Panią objawy wymagają dokładnej diagnostyki, proszę udać się do lekarza rodzinnego, który nią pokieruje. Proponuję również skonsultować się z neurologiem, który wykona odpowiednie badanie kliniczne.
Pozdrawiam