Przeziębienie, szczepionka a ból nóg

od stycznia leczę się na gardło-zatoki,dostałam szczepionkę(tabl.pod język) boli mnie dalej głowa i czuję że ten katar siedzi ciągle ale spywa tylko po gardle.teraz mam problem z bolem rąk i nóg,jestem strasznie zmęczona a siedzę w domu.Nogi bolą mnie coraz bardziej

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Bolesność mięśni często jest związana z rozpoczynającą się infekcją o podłożu wirusowym. Jeśli ból będzie się nasilał, pojawią się dodatkowe objawy takie jak gorączka, ból gardła, kaszel - proszę skonsultować się z internistą.