Przyczyny podwyższonej temperatury ciała u kobiety

Dzien dobry od ok połtora miesiaca mam podwyzszona temperature ciala od 36.8 rano do 37.3 popolodniu wieczorem temperarura wynosi ok 37 w nocy spada do 36.5 >rano mam dreszcze . Mialam robiona morfologie ktora wyszla dobrze poza p-Lcr 46.8 norma 42 i monocyty w rozmazie 9 norma do 8 pozatym cukier aso ob tsh w normie podwyzszone cpr 9 norma do 6. Boje sie ze to moze byc jakis nowotor codzienni emysle o tych objawach . nie wiem co moze byc przyczyna. Jakie badania powinnam zrobic .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.