Przyspieszenie rytmu serca po niewielkim wysiłku i nerwica

witam nie pale nie pije a jak wejde wyzej pod schody mam straszne kolatania serca i zadyszke.robilam ekg i echo wszystko ok morfologia tez.z tarczyca problemow nie mam.czasem mam takie epizody ze nawet jak ide spacerem serce mi wali.dodam tylko ze mam nerwice.lekarz dal mi na ekg i znow wyszlo ok nie wiem co moze byc tego przyczyną? dodam ze bolow w klatce nie mam ani zimnych potow czy oslabienia pilnie prosze o rade

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu i wyników dotychczas wykonanych badań wynika, że Pani dolegliwości mają podłoże psychogenne. Sugeruję jednak kontakt z lekarzem i wykonanie badanie EKG-holter, które będzie miało szanse uchwycić pracę serca podczas opisywanych przez Panią objawów.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza