Pytanie o wiarygodność testu ciążowego

Zrobiłam test ciążowy 20 dni po stosunku i 5 dni po spóźniającym sie okresie z porannego moczu, wyszedl negatywny, czy wiarygodnosć testu to 99% jak zapewnia producent przy prawidlowym wykonaniu zrobiony wiecej niz po 14 dniach?? jest mozliwość błędu ale jest ona bardzo minimalna czy to prawda?

Renata GrzechociĹska

Testy z moczu nigdy nie są aż tak dokładne. Proponuję wykonać za ok 7dni pomiar B-hCG we krwi.