Rozregulowanie cyklu po pierwszym stosunku

Dwa tygodnie temu przeżyłam swój pierwszy raz. Stosowaliśmy z chłopakiem antykoncepcje (prezerwatywa). Przez kilka dni krwawiłam (to nie miesiączka tylko jak sądzę pozostałości po błonie dziewiczej). Powinnam dostać miesiączkę jakieś 4 dni temu. Okres mam regularny od jakiegoś czasu. Moje pytanie brzmi czy w związku z moim pierwszym razem cykl sie rozregulował czy być może to nieplanowana ciąża? Z góry dziękuje za odpowiedź

Myślę, że jeśli prezerwatywa byłą dobrze zastosowana to ryzyko ciąży niewielkie, ale ew. warto odwiedzić jakiegoś dobrego ginekologa to rozstrzygnie Pani wątpliwości i na przyszłość doradzi jak najlepiej się zabezpieczyć czy to prezerwatywą lub w inny skuteczny sposób-pozdrawiam