RTG kręgosłupa i ból w pachwinie promieniujący do nogi

minimalne prawostronne -lewostronne odchylenie osi kręgosłupa lędżwiowego,pogłębiona jego lordoza,zwężenie krążków L4-S 1 dyskopatie ,osteofitarne zaostrzenia bocznych krawędzi trzonu kręgu L4,poza tym kręgosłup lędżwiowo-krzyżowy bez zmian w obrazie rtg. ból w lewej dolnej pachwinie i lewym podbrzuszu przemieszczający się do lewej nogi.2 tygodnie temu zakończyłam rehabilitacje i ból nadaj jest.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania sugeruje występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym. Zmiany te niestety mogą powodować dolegliwości bólowe. W sytuacji niepowodzenia leczenia zachowawczego oraz rehabilitacji sugerowałbym konsultację z neurochirurgiem gdyż możliwe iż konieczny będzie zabieg operacyjny.