Ryzyko ciąży a plamienie na brązowo

Cześć . Bardzo proszę o odpowiedź . Okres zaczął mi się 8 sierpnia krwawienie było do 13 , a do 15 delikatne plamienie . 24 przytulaliśmy się z chłopakiem , ale do niczego nie doszło , aczkolwiek boję się , że mógł coś przenieść na palcach .. Po 11 dniach lekko plamiłam na brązowo , a później juz czerwony kolor , bardziej obficie . Czy to możliwe , żebym była w ciąży ? ;/
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Teoretycznie istnieje ryzyko przeniesienia plemników do dróg rodnych poprzez palce, nie jest to jednak ryzyko duże. Biorąc pod uwagę to, że dostałaś okresu sądzę że nie ma powodów do niepokoju. Jednak ze względu na to że sytuacja miała miejsce w trakcie dni płodnych dla własnego komfortu powinnaś wykonać test ciążowy. Brązowe plamienie zapewne było zwiastunem menstruacji.