Ryzyko raka trzustki a zapalenie

Mam pytanie odnosnie raka trzustki. Po 6 miesiacach bolu brzucha zistalo wykonane u mojej tesciowej badanie MRT z kontrastem, stwierdzono rak trzustki, ponadto wymienione zostaly cysty w watrobie 2sztuki oraz cysta w lewej nerce. Czy istnieje mozliwosc ze badanie to nie ma 100 procentowej pewnosci i mozliwe jest zapalenie gruczolu trzustki? Ponadto wystepujace symptomy: Utrata wagi 14kg, bol plecow, brak zmian w masie kalowej i brak zoltaczki.

Witam , ma za malo danych , abym mógł odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę omówić szczegóły ze specjalistą prowadzącym!!! z.żurawski