Seks 18. dnia cyklu i miesiączkowanie co 28 dni a szansa na ciążę

Czy jak uprawiałam seks 18 lutego a miesiączkę miałam 4 lutego a moja temperatura ciała na dole wynosi 38.4 wieczorem , miesiączka trwa zawsze do 8 dni co 28 dni to mam jakiś szanse ze jestem w ciąży ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak oczywiście. Zajście w ciąże jest możliwe każdego dnia. A czy nie ma Pani gorączki? jeżeli tak proszę udać się do lekarza rodzinnego.