Silne wzdęcia i bóle w dole brzucha a prawdopodobieństwo ciąży

Od kilku dni mam silne wzdęcia po każdym posiłku, ponadto dziwne bole albo w dole brzucha (jakby klucie z boku) albo wyzej na wysokosci zolaska. Jestem ospała i czesto bola mnie miesnie. 3miesiace temu odbylam stosunek i obawialam sie ciazy. Zrobilam 2 testy -negatywne oraz bylam u lekarza ktory ciaze wykluczyl (nie bylo jednak usg) czy jest realne,zebym mimo wszystko byla w ciazy? (Okres od stosunku mialam 2 razy,ale raz spoznil sie 2 tygodnie)

Aleksander Ropielewski

Jest to nie możliwe, chyba że do stosunku doszło w czasie ostatniego miesiąca.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Jeśli testy były wykonane prawidłowo, ponadto ginekolog wykluczył ciążę, przyczyny ww. dolegliwości należy poszukiwać gdzie indziej. Polecam kontakt z Pani lekarzem rodzinnym.

z poważaniem
Michał Kurek