Silny lęk przed rozmowami telefonicznymi

Witam, jestem po odstawieniu leków p/depresyjnych, jetem tez po psychoterapii. Podjełam pracę po 2 letniej przerwie. W pracy muszę prowadzić duzo rozmów telefonicznych-tą drogą poszukuje klientów i umawiam z nimi spotkania. Mam silny lęk przed tymi rozmowami, niechęć do ich wykonywania. Wciąż odkładam na pózniej na pózniej. Nie mam takiego leku kiedy spotykam się z klientami. Nie moge sobie z tym poradzić, proszę o pomoc.

Witam,

mam wrażenie, że współcześnie poszukiwanie klienta poprzez kontakt telefoniczny jest bardzo trudne. Zapewne często spotyka się Pani z nieprzyjemnym potraktowaniem, czego zapewne jest mniej w trakcie spotkania osobistego z klientem. Być może to wpływa niekorzystnie na Pani nastawienie do tej części pracy. Może będzie chciała się Pani spotkać z psychoterapeutą lub psychologiem i znaleźć konstruktywne sposoby poradzenia sobie z nieprzyjemnym klientem i emocjami, jakie się uaktywniają w kontakcie z nim.

Pozdrawiam
Ewa Czernik