Skąpa miesiączka a wiarygodność testu bHCG 16 dni po stosunku

Witam ostatną miesiączke miałam 3 pazdziernika była ona strasznie skąpa zazwyczaj trwa 4dni tym razem pierwszy raz był 1 dzien na drugi nic i na 3,4 dzien było strasznie minimalnie współżyłam bez zbezpieczenia 29 pazdziernika mineło 16dni zrobiłam test beta hcg czy bedzie wiarygodny

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie od stosunku badanie poziomu betaHCG we krwi powinno wiarygodnie zweryfikować obecność ciąży.