Skąpe i krótkie okresy a możliwość ciąży

Dzis jest 60 dzien cyklu,53od stosunku bez wytrysku w srodku.od tego czasu mialam 2 'okresy'.pierwszy byl w terminie tylko skapy a teraz trwa drugi tez skapy i juz sie konczy (3ci dzien) i byl za wczesnie.cykle mam okolo 30 dniowe. 53 dc bylam na usg dopochwowym i lekarz powiedzial ze to na pewno nie ciaza.czy mogl sie mylic w 53 dniu?robilam tez testy-negatywne.dodam ze mam jeden jajnik ale to nigdy nie powodowalo tak skapych i krotkich okresow. Innych objawow ciazy nie mam.prosze oodpowiedz

Skoro lekarz tak powiedział to pewnie się nie mylił. Przyczyny rozregulowania mogą być błahe i najpewniej takie są ( np. stres, infekcje itp.) mogą to tez być zaburzenia hormonalne ( chora tarczyca, hiperprolaktynemia, czy inne ) mogła się też zrobić jakaś torbielka na jajniku , która w między czasie już znikła. Proszę się tym nie przejmować, każdej kobiecie nawet kilka razy w roku ma prawo się coś takiego stać. Ważne że była pani u lekarza i on stwierdził że jest ok . Pozdrawiam Chęciński Paweł