Słabsze czucie w penisie i ryzyko ciąży po pieszczotach

Witam, jestem laikiem i mam pytanie podczas pieszczot doszło do delikatnego wejścia penisa, i stąd nasuwa się moje pytanie czy istnieje szansa zajścia w ciąże o ile nie było wytrysku, a członek był "zmęczony" po długich pieszczotach tzn. nie był tak twardy jak na początku. Drugie pytanie jaki może być powód,że mam słabsze czucie w członku znaczy że nie do końca poczułem że wszedłem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Odpowiadając na Pana pytania:
1. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome.
2. Osłabione czucie mogło być wynikiem długich pieszczot.
Nie powinien mieć Pan zatem powodów do niepokoju. Gdyby jednak taki objaw się powtarzał, proszę skonsultować się ze specjalistą urologiem.