Spadek leukocytów i neutrofili po 4 cyklach AC i 10 Paclitaxelu

Jestem po 4 cyklach AC i 10 Paclitaxelu, zastały mi jeszcze 2, ale spadł mi poziom leukocytów i neutrofili i 11 chemię mam przekładaną po raz trzeci. Czy mogę wesprzeć się pastylką witaminy B6? Z przyczyn technicznych nie mogę uzyskać odpowiedzi na ten temat od mojego specjalisty. Będę bardzo wdzięczna za informację.

Proszę pytac kolegę Pani specjalisty , który ma wgląd w historię choroby!!! Co ja mogę poradzić na odległość W-wa-Wrocław nie znając choroby!!! zż