Spory ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Witam. Od dwoch dni mam dosyc spory ból kregoslupa w odcinku ledzwiowym, bol pojawil sie zaraz po tym jak z kolega postanowilismy przyniesc ze sklepu stolik pod telewizor. Mijaly godziny,i z kazda kolejna bol byl co raz wiekszy. Bol jest po prawej stronie plecow w odcinku ledzwiowym i promieniuje do uda, lydki a nawet stopy oraz od wczoraj czuje go w jadrach ktore lekko pobolewaja. Bylem u lekarza rodzinnego i powiedzial ze to nadciagniecie miesnia i mam brac paracetamol.. czy bol zejdzie sam?

Dzień dobry,

Na Pana miejscu bym nie czekała aż ból przejdzie sam. Proszę zgłosić się do fizjoterapeuty, który pracuje terapią manualną i umówić się na konsultację. Należy zbadać po kolei wszystkie kręgi kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, objawy korzeniowe, wykonać testy funkcjonalne itd. Trzeba postawić diagnozę a później włączyć odpowiednie postępowanie. Paracetamol będzie działał na objawy ale nie przyczynę problemu.

Pozdrawiam serdecznie.