Spóźniająca się miesiączka i nadmierny apetyt

witam, mam obawy dotyczące bycia w ciąży. okres spóżnia mi się już tydzień, nie jest w pełni regularny ale nigdy nie spóźniał się aż tyle, nadmierny apetyt w ostatnim czasie, senność i lekkie powiększenie biustu, stany podgorączkowe. Ostatni stosunek odbyłam około 5 tyg temu, czy jest możliwość ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąży istnieje zawsze, gdyż żadna metoda antykoncepcyjna nie jest w 100% zabezpieczający. Jeśli nadal nie dostała Pani okresu proponuję udać się do ginekologa.