Stosowanie Nitocardu a efekty leczenia

Jak długo można stosować nitrocard?(2x dziennie małe dawki doodbytniczo?) Puki co jest 1,5 miesiąca i efekt jest marny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego oraz wykonania EKG a być może także zlecenia dodatkowych badań nie można nic powiedzieć.