Stosunek bez zabezpieczenia a wyciek z piersi i prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam pytanie, współżyłam z partnerem 01,01,2014 roku bez zabezpieczenia, skończył w środku- z piersi od wczoraj wypływa mi jaby mleko, mam twardy brzuch, zachcianki, budzę się w nocy bo chce mi się bardzo pić, rano mam mdłości czy jest prawdopodobieństwo że to ciąża? :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest raczej wątpliwa, choć nie można jej wykluczyć duża.