Stosunek podczas okresu i brązowy śluz a prawdopodobieństwo ciąży

Witam! Dostałąm miesiaczke 24.07 trwala ona 7 dni ale do tej pory plamie , śluz lekko brązowy i strasznie boli mnie po prawej stronie brzucha. Kochałam sie z mężem pod czas okresu w czerwcu w 3 dzien miesiaczki. Teraz sie niepokoje. Czy moge byc w ciazy ? czy dolega mi coś innego! Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi czy nadżerką. Oczywiście nie można wykluczyć ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.