Swędzące krostki na ściance macicy

mam mały problem na całej ściance macicy ukazały mi się krostki wygląda to jak kilkanaście małych pryszczy nigdy wcześniej tak nie miałam i strasznie to swędzi i nie wiem jak mogę się tego pozbyć proszę o pomoc

Witam serdecznie. Proponuję zgłosić się do dermatologa. Być może jest to wynik alergii na jakiś czynnik. Doraźnie można zastosować preparat p/alergiczny np Zyrtec.