Świąd i pieczenie, dyskomfort przy oddawaniu moczu

Witam, Biorę antybiotyk Amotaks od 4 dni. Pojawiły sie u mnie wczoraj objawy grzybicy pochwy takie jak świąd i pieczenie, dyskomfort przy oddawaniu moczu. Z poprzedniej kuracji mam lek Natamycyna unia 25mg. Czy mogę zacząć go brać jednocześnie biorąc antybiotyk i do tego tabletki antykoncepcyjne i lek z seratonina który zazywam od kilku miesiecy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, ok badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie postepowanie.