Szum w głowie, powiększony węzeł chłonny za uchem przy zapaleniu

Od jakiegos czasu mam szum w glowie,Powieszony wezel chlonny za uchem i uczucie ciezkiej glowy,jakbym miala z tylu w glowie kamien.Bylam u kilku lekarzy ,ktorzy stwierdzili zapalenie ucha,dostalam antybiotyki.,ale wezel chlonny i szum pozostal.Poszlam wiec do otolaryngologa,,okzalo sie ze ucho jest w porzadku,ale mam cos w gardle,chyba polipMam isc na zabieg,ale bardzo sie boje.czy szumy moga miec zwiazek z gardlem.Gdzie jeszcze moge sie udac.W lutym robilam morfologie,wyniki byly dobre.Ludmila

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby powtórzyć morfologię. Możliwe są właśnie takie objawy.