Torbiel prosta wątroby stabilna w obrazie USG

Czy ewidentna według doświadczonego radiologa torbiel prosta wątroby wielkości 8-9mm, stabilna w obrazie USG i nie dająca dolegliwości jest powodem do niepokoju?

Nie jest to powód do niepokoju, jest to wynik coraz doskonalszych metod diagnostycznych, które pozwalają wykryć zmiany nie dające dolegliwości i faktycznie nie wymagające jakiegokolwiek leczenia