Tycie w szybkim tempie

Przeczytałam artykuł -> http://portal.abczdrowie.pl/pytania/tycie-w-zastraszajacym-tempie ///// tej pani, i mam prawie identyczny problem. W grudniu przytyłam 20kg. Ciąża jest wykluczona, sposób jedzenia także, badania u endokrynologa zrobione i wszystkie wyniki odpowiednie. Jedynie wskaźnik CRP pokazuje 8,9 - zawyżony, jakaś infekcja. Moja waga wzrasta ok. 1kg co 3 dni. Obecnie ważę już 80kg. A przypomnę, że moja waga normalna, wahała się między 50-53kg. Co robić?

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Jak najszybciej udać się do lekarza lub pojechać na pogotowie i opowiedzieć o objawach. To na pewno nie jest tkanka tłuszczowa.

Witam, wzrost masy ciała w ciągu miesiąca o 20 kg oznacza zatrzymywanie w ody w organizmie, bo tkanka tłuszczowa aż w takiej ilości nie zdążyłaby się zgromadzić. Jak najprędzej proszę udać się do lekarza.