Ucisk w skroniach i na czubku głowy oraz silny szczękościsk i ból w okolicy oczu w trakcie wysiłku

Miałem chore zatoki sitowe i lewą szczękową. Problemy zaczęły się 5 tygodni temu. Dziś mam drożny nos i nie mam żadnych problemów z wydzieliną. Niestety podczas wysiłku odczuwam silny ból uciskowy w skroniach i na czubku głowy oraz silny szczękościsk. Czasami dochodzi ból w okolicy oczu. Dziś do powyższych objawów dołączyły zawroty głowy i uczucie mdłości. Objawy jak wspomniałem występują w trakcie wysiłku, szczególnie biegania. Co może mi dolegać ?

Wyżej wymienione objawy mogą być spowodowane przez zatoki ( zapalenie to nie tylko wydzielina ). Proponuje konsultacje z lekarzem POZ celem badania i leczenia/skierowania do specjalisty.