Widoczna pojedyncza drobna torbiel w sutku
Mam 27 lat jestem w 17 tygodniu ciazy ,przed ciaza maiłam usg sutków i chciałam skonsultowac mój wynik.W prawym sutku na godz.1 przybrodawkowo widoczna pojedyncza drobna torbiel śr.8mm.Obustronnie w dołach pachowych pojedyncze najpewniej odczynowe węzły chłonne dł.max.32mm po stronie prawej oraz 12mm po stronie lewej.Czy to cos złego?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na zmiany łagodne. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który oceni wynik w oparciu o dane kliniczne oraz poprzednie wyniki USG.