Widoczna pojedyncza drobna torbiel w sutku

Mam 27 lat jestem w 17 tygodniu ciazy ,przed ciaza maiłam usg sutków i chciałam skonsultowac mój wynik.W prawym sutku na godz.1 przybrodawkowo widoczna pojedyncza drobna torbiel śr.8mm.Obustronnie w dołach pachowych pojedyncze najpewniej odczynowe węzły chłonne dł.max.32mm po stronie prawej oraz 12mm po stronie lewej.Czy to cos złego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na zmiany łagodne. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który oceni wynik w oparciu o dane kliniczne oraz poprzednie wyniki USG.