Wsunięcie penisa do pochwy i oczekiwanie na miesiączkę

Witam raz przez przypadek przy zabawie wsunąłem penisa dziewczynie do pochwy i za chwilę go wyjąłem nie było wytrysku i nic był suchy dopiero jak przerwaliśmy to po upływie ok 15 minut był przeźroczysty płyn to było 19 luty wczoraj zrobiła dziewczyna test i był negatywny czy jest jakaś możliwość że może coś być z tego jeszcze. Okres miała ostatnio 7 luty spóźnił jej się przez zapalenie pochwy wcześniej miała 31 styczeń. Ma typowe objawy na miesiączkę. Którego powinna dostać miesiączkę pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany może predysponować do ciąży. Test ciażowy jest wiarygodny po upływie 14dni od stosunku.