Wyczucie niewielkiego i twardego guzka w okolicy żołądka

Witam, dwa dni temu wyczułem w okolicy żołądka niewielki, bardzo twardy guzek, który się nie przesuwa. Nie mam żadnych objawów, które wskazują na raka żołądka. Na wszystkich stronach, forach najczęstszymi objawami raka są: wymioty, nudności, brak apetytu, spadek wagi. Bardzo proszę o informacje co może mi dolegać.

Aleksander Ropielewski

Konieczne jest przeprowadzenie badania USG jamy brzusznej. Trudno jest mi stwierdzić bez przeprowadzenia badania jaka może być przyczyna wyczuwalnego guza w nadbrzuszu.