Regularnie powtarzające się wymioty i silne migreny

Czy wymioty u kobiety 40 letniej powtarzające sie w regularnym cyklu przez 7-10 dni przed miesiaczką bez żadnych innych objawów ze strony układu pokarmowego,dobrych wynikach podstawowych badań krwi i USG jamy brzusznej moga byc objawem raka żołądka?Sytuacja trwa od kilku miesięcy.Nie sa to pełne wymioty,tylko jakby cofanie pokarmu na skutek mdłości,czystą treścią z przezroczystym sluzem,bez krwi. Od lat cierpię na silne migreny,niskie ciśnienie krwi (85/50) i zaburzenia błędnika.Dziekuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą być wynikiem zarówno zaburzeń hormonalnych, wahania hormonów przed okresem jak i problemów neurologicznych. Nie podejrzewam, że jest to objaw raka żołądka.