Wymiary płodu a wynik USG

Witam dziś rano zgłosiłam się na szpital ponieważ rano podczas wizyty w toalecie wyleciał ze mnie ogromny skrzep z usg wynika ''pęcherzyk ciążowy o nierównych obrysach'' CRL46MM 11W3D BPD 17MM 12W4D FHR(-)AKCJI SERCA NIE ZAOBSERWOWANO jutro mam zgłosić się na szpital i potwiedzić czy serduszko dziecka bije czy tez nie ... co mogło być spowodowane brakiem akcji serca i czy wymiary płodu mojego dzidziusia są prawidłowe . Proszę o odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do szpitala wg zaleceń lekarza.

Aleksander Ropielewski

Może to wynikać z utrudnionych warunków badania lub obumarcia ciąży. Należy powtórzyć badanie USG.