Wynik badania piersi i zalecenie biopsji

Sutki o budowie gruczolowo-sutkowej. W SL na godz. 12-1 lita, hipoechogeniczna, nieregularna, niejednorodna zmiana ogniskowa, wielkosci 13,6*8,5 mm. innych zmian ogniskowych litych i torbielowatych nie uwidoczniono. w dołach pachowych węzłów chłonnych nie uwidoczniono. zalecono mi biopsję. Co może oznaczac ten wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie biopsji aby określić czym jest powyższa zmiana. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.