Wynik badania poziomu progesteronu i HCG a starania o ciążę

Witam :) dzis odebrałam wyniki badan progesteron 0,91 w 14 dniu cyklu i hcg <0,2 wynik w surowicy czy wyniki sa w normie ???staramy sie z mezem o dziecko jestem 3,5 mies po poronieniu bylo to moje pierwsze poronienie robilam tez inne badani i wyszly ok lekarz prosil zebym akyrat powtorzyla jeszce te dwa badania...biore po 16 dn cyklu progesteron podjezykowo

Witam. Niestety pełna interpretacja wyniku nie jest możliwa gdyż nie podała Pani jednostek w których wykonywane były oznaczenia.