Wynik badania USG zmiany pourazowej na policzku

Córka uderzyła się w futrynę policzkiem, była opuchlizna i siniak, z czasem wszystko zeszło. Teraz jest w policzku guz nie widoczny od środka i od zewnątrz. Byłam na USG lekarz opisał tak: Pourazowa zmiana ogniskowa śr. 10mm w zakresie tkanek tłuszczowych skóry sięgająca powierzchni powięzi. Ognisko hyperechogeniczne po przebytym krwiaku w okresie przebudowy. Poza tym innych zmian ogniskowych wokół nie stwierdzam.Proszę wyjaśnić co to oznacza i jak to można leczyć.

Czas wyleczy tą zmianę. To był duży krwiak, który się długo powoli wchłaniał, a teraz w jego miejscu powstaje blizna wewnętrzna, włóknienie. Twarz jest na tyle dobrze ukrwiona że za jakiś czas nie będzie śladu.