Wynik USG piersi i zmiana w piersi u 51-latki

Proszę o dokladne wyjasnienie cyt: ''nieregularne pasmowate i plamiste zagęszczenia o cechach mastopatii wlóknistej Węzły chlonne o sr.5-6mm. - to jestwynik z MM, poniżej wynik zUSG: 2 cm od brodawki sutkowej widoczny jest lity nieznacznie hypoechogenny guzek wilekości 9mm.Obrysy nieregularne,spikularne.Doły pachowe wolne. Dodam,że zmianę ta mam od kilku lat,teraz dopiero dr.zaniepokoił ten opis''niregularne,spikularne''. Nie chciałabym aby mi nacinano pierś a cos takiego sugerowal mi dr.

Wielce Szanowna Pani ! Trudno leczyć przez komputer. Jeżeli lekarz znający Pani chorobę wyznacza sposób leczenia, to należy Go słuchać lub zmienić lekarza. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa