Wyniki badań hormonalnych rok po łyżeczkowaniu macicy

Witam mam plamienia 4 dni przed, miesiączka 5 dni i 4 dni po.Obraz USG prawidłowy. 4 lata temu konizacja szyjki (CIN III) teraz cytologia OK. Rok temu miałam łyżeczkowanie macicy i kanału diagnostyczie. OK. Robiłam badania hormonalne.Witam, czy estradiol w 3 dniu cyklu 24,38 pg/ml normy labolatoryjne od 12,4 do 233 jest prawidłowy? Mam 35 lat. Dodam FSH 5,82 U/l i LH 6,88 mlU/ml. Nie miałam problemów z zajściem w ciąże 2 synków. Czy te hormony sa w normie? Progesteron w 21 dc 15,6

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania wszystkich norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć.