Wyniki badań krwi u bulimiczki

Witam, Jestem bulimiczka, moje ostanie wyniki badań nie wyszły dobrze, Wapń 2,54 a potas 5,32, dodatkowo czesto miewam kołatania serca i bezdechy jak i czy te badania się z tym wiążą, jakie jeszcze konieczne badania powinnam wykonac, poczatkowo stwierdzono u mnie nerwice lękowa, ale to zupełnie nie miało sensu i wydaje mi się, że bardziej jest powiązane z bulimią, brakiem elektrolitów, a moze zbyt duza iloscia branych srodków moczopednych? nie wiem co powinnam zrobic i jak sobie pomóc...

Przede wszystkim polecam udać się do psychoterapeuty, który po pierwsze zdiagnozuje Pani problem i po drugie będzie mógł zaplanować wraz z Panią psychoterapię. Jeżeli rzeczywiście Pani zaburzenie można zaklasyfikować do zaburzeń odżywiania - im szybciej podejmie Pani psychoterapię, tym lepiej.
Na pierwszym spotkaniu specjalista powinien poprosić Panią o wykonanie podstawowych badań oceniających Pani stan zdrowia - zazwyczaj są to: pełna morfologia krwi, OB, poziom TSH, próby czynnościowe wątroby, mocznik i elektrolity, stężenie glukozy we krwi oraz ciśnienie krwi.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza