Wystąpienie plamień przedmiesiączkowych po poronieniu

Witam.Moje pytanie dotyczy plamień przedmiesiączkowych.Jestem 4 miesiące po zabiegu łyżeczkowania z powodu poronienia.Przed miesiączką ok.3-4dni pojawia się lekko brudnawy śluz a dopiero później następuje krwawienie.Przed utraconą ciążą nigdy nie miałam takich objawów.Czy to może wynikać ,iż moje hormony jeszcze się nie uregulowały po poronieniu czy może to coś bardziej strasznego.Pragnę z mężem wznowić próby o zajście w ciążę ale wolę być przygotowana na to świadomie. Jakie badania zrobić

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Bez badania nie można nic powiedzieć. Po wizycie u ginekologa będzie można ustalić najbardziej odpowiednie badania i ewentualne konsultacje.