Wysypka, swędzenie, zanik owłosienia, osłabiony głos i obniżony nastrój

Jaką chorobę można podejrzewać przy nas†ępujących objawach:rzuty wysypki na całym ciele,swędzenia nasilające się wieczorem i nocą,obrzęki w ok. oczu, nóg i kostek,zanik owłosienia nóg i pod pachami,suche włosy,otyłość brzucha, osłabienie głosu,obniżony nastrój.Nasilenie tych objawów w okresie miesiączek,ciąż, laktacjii w ok.meno i pomenopauzalnym i trwają do chwili obecnej.Liczę na pomoc.Małgorzata

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie choroby o podłożu układowym. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.