Wzdęcia, ból brzucha i zimne dreszcze

witam.od 2 lat tez mam problem ze wzdeciami.zwlaszcza po jedzeniu.mialam taki okres w zyciu ze bardzo sie stresowalam a pozniej dopadly mnie te problemy.Czasami czuje ból brzucha,jest mi wtedy zimno i przechodza mnie ciarki,czasem tez towarzysza przy tym mdlosci.odbija mi sie prawie przez caly czas a przy wypuszczaniu gazow czuje ucisk w odbycie.Z wypróżnianiem nie mam problemow.co to może być?proszę o pomoc i do jakiego lekarza mam sie udać??

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem czynnościowych zaburzeń pracy jelit. Leczeniem tego typu stanów zajmują się gastroenterolodzy.