Z jakiego powodu wyskoczyły mi krostki?

Dzień dobry. Parę lat temu, gdy bylem jeszcze głupi, włożyłem penisa w odbyt psa bez żadnego zabezpieczenia. Kilka dni po tym wyskoczyły mi małe pęcherzyki na penisie. Nie wiem co to jest, a wstyd mi iść z tym do rodziców. Dodam, że nie miałem żadnych bólów ani gorączki (po w latach pojawiły się wrzody na pupie, ale nie za dużo). Bardzo proszę o odpowiedź, co to może być za choroba, bo jestem załamany? Od tamtej pory nie bylem z tym jeszcze u lekarza.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie w wyniku niezabezpieczonego kontaktu seksualnego  doszło do infekcji dróg moczo-płciowych.
Bez badania lekarskiego, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie da się odpowiedzieć jaki rodzaj drobnoustroju jest sprawcą objawów. A tym samym zalecić leczenia.
Jest również możliwe, że to co działo się wówczas nie ma żadnego związku z objawami obecnie występującymi.
Dolegliwości z pewnością wymagają wyjaśnienia i wizyty u lekarza, najlepiej dermatologa.

W pierwszej kolejności powinien Pan jednak porozmawiać na ten temat z rodzicami.

Pozdrawiam