Zaburzenia pamięci podczas leczenia depresji

Od pewnego czasu lecze sie na depresje. Mam duze luki w pamieci ciezko mi sie skupic na rozmowie z jedna osoba a co mowic o wiekszym gronie.czuje sie przez to bardzo rozdrazniona .zycie z takim czyms to horror .W pracy mysla omnie ze jestem codziennie zakrecona iroztargniona im bardziej staram sie to ukryc tym jest coraz gorzej czesto placze pokryjomu Niewiem co robic bralam tabletki Paromark pomagaly mi ale po dlugim czasie brania

Witam. Proszę zgłosić swoje skutki uboczne lekarzowi. On najlepiej będzie potrafił ułożyć leczenie. Zwykle jest tak, że leki działają dopiero po pewnym zasie ich zażywania, dlatego zaobserwowała Pani poprawę dopiero po pewnym czasie brania Poromark.