Zaburzenia widzenia i drętwienie rąk

Witam mam 24 lata i mam problem od jakis 9 lat zaczyn sie od złego widzenia, widzę tylko to co jest przede mną i mam mroczki , następnie bolą mnie oczodoły, skronie dochodzi do tego drętwienie rąk a od pewnego czasu doszło jeszcze zaburzenie mowy tzn zaczynam bełkotać i musze sie zastanawiać nad tym co mówie po 2 godz wszystko ustepuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja neurologiczna. neurolog po osobistym badaniu wskaże, czy przyczną zaburzeń mogą zmiany organiczne, czy psychiczne oraz pokieruje dalszą diagnostyką.