Zmiana w prawym sutku u 42-latki

USG - w prawym sutku na G8 policykliczna, hypoechogenna, lita zmiana wym. 14x7 mm z mikrozwapnieniem w ścianie FA. Zmiana jest od 2010 r., biopsja wskazała na łagodną, ale do 2013r. nie było zwapnienia i była cały czas taka sama 6x9 mm. Jakie dalsze kroki podjąć, czego się spodziewać? Bardzo dziękuje za odpowiedź

Witaminy w ciąży

Witam. Ze względu na jej wzrost o pojawienie się mikrozwapnień powinno się ją usunąć i poddać dokładnemu badaniu histopatologiczenmu.