Znieczulenie w kręgosłup podczas operacji żylaków kończyny dolnej

witam.mam problem w związku z operacją zylaków kończyny dolnej.boje sie znieczulenia w kręgoslup,niewiem czy moge jesli kiedys lekarz po badaniu ekg wykrył u mnie tachokardie.miałam iść na konsultacje do kardiologa,ale wizyta za półtora roku,a operacja żylaków już za tydzień.co robić?

Istnieją metody usuwania żylaków kończyn dolnych(np. laserowa),które wymagają jedynie znieczulenia miejscowego. Niezależnie od planowanego leczenia żylaków, najpierw należy skonsultować się z kardiologiem. Gdyby operacja została przełożona,proponuję do czasu usunięcia żylaków nosić pończochy lub rajstopy II klasy ucisku.