Żywotność plemników na ciele

Witam chciałbym sie dowiedzieć ile żyja plemniki na np na ciele lub na reku . Planuje zafundować swojej partnerce przyjemność palcami czy jest możliwość zapłodnienia kobiety rękoma np gdy na rece znajda sie plemniki lub prelakujat . Jeśli tak to jak temu zapobiec czym myc rece czy sa specjalne środki czy zimna woda i mydłao wystracza dzikeuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Żywotność plemników jest uzależniona od wielu czynników. Dokładne umycie rąk wodą z mydłem powinno skutecznie usunąć nasienie.